budowa myjni samoobsługowych

nowisku do mycia, a następnie poprzez uiszczenie opłaty w pulpicie sterującym może zacząć mycie. Proces mycia rozpoczyna się od wyjęcia pistoletu z lancą ze stojaka lub uchwytu znajdującego się na stanowisku. Następnie klient wybi

 budowa myjni samoobsługowych

Myjnia bezdotykowa ? rodzaj ręcznej myjni

Myjnia bezdotykowa ? rodzaj ręcznej myjni samochodowej. Zazwyczaj jest to myjnia samoobsługowa, gdzie klient parkuje swój pojazd na stanowisku do mycia, a następnie poprzez uiszczenie opłaty w pulpicie sterującym może zacząć mycie. Proces mycia rozpoczyna się od wyjęcia pistoletu z lancą ze stojaka lub uchwytu znajdującego się na stanowisku. Następnie klient wybiera program, którym chce myć auto. Najczęściej klient ma do dyspozycji 4 programy. Pierwszy to gorąca woda z detergentem myjącym, zazwyczaj mikroproszkiem lub pianą aktywną. Program drugi to spłukiwanie, jest to zimna woda z sieci. Trzeci program to wosk lub polimer, tu jak w programie pierwszym też występuje gorąca woda, ale z dodatkiem wosku. Czwartym programem jest zmiękczona i zdemineralizowna woda, która ma za zadanie finalnego opłukania pojazdu z pozostałości po poprzednich programach, oraz nie zostawieniu śladów na karoserii po wyschnięciu. Aby dobrze umyć auto klient powinien skorzystać ze wszystkich programów, jednak może się ograniczyć do pierwszego i czwartego. Taka myjnia zobligowana jest do tego by była wyposażona w separator, przez który przechodzą ścieki, zanim trafią do kanalizacji. Ma on za zadanie wyłapać substancje ropopochodne.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Myjnia_bezdotykowa


Kupno samoobsługowych myjni samochodowych

Sprzedaż samoobsługowych myjni samochodowych prowadzona jest przez profesjonalistów, którzy nie tylko potrafią je dobrze przygotowywać, ale też odpowiednio zareklamować. Wszelkiego rodzaju transakcje sprzedaży takich myjni samochodowych prowadzone są zarówno w sposób stacjonarny, jak i internetowy. Dzięki temu wszelkie osoby nimi zainteresowane mogą w bardzo szybki sposób wejść w ich posiadanie. Dostęp do współczesnych metod budowlanych sprawia, że można je rozbudowywać i dostosowywać do obsługiwania coraz większej liczby samochodów o każdej wielkości. Jest to bardzo ważne dla właścicieli takich myjni, ponieważ pozwala im na zarabianie dodatkowych pieniędzy, które będą oni mogli inwestować.


Początki użytkowych urządzeń parowych to rok

Sucha para (para przegrzana), to taka, która ma temperaturę wyższą niż temperatura wrzenia cieczy przy danym ciśnieniu. Od niedawna wykorzystywana jako technologia czyszczenia i dezynfekcji, zarówno w domu oraz przemysłowo.

Czyszczenie parą znane jest od ponad 150 lat, ale przez większość czasu wykorzystywane było tylko w przemyśle ciężkim, metalurgicznym i paliwowym do czyszczenia grubych warstw tłustych osadów. Początki użytkowych urządzeń parowych to rok 1934 i projekt firmy Jenny. Na przestrzeni lat technologia ta stawała się coraz bardziej popularna, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. W Europie pozostaje niedoceniona, na co wpływ ma marketing firm chemicznych budujący przekonanie, że do zachowania czystości potrzebne są środki czyszczącepotrzebny przypis.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą